Mandala Sanatı, Sanatçılar, Zentangle, Sanat

Akademimiz Eğitmenlerinden Lale Kaya Hayat Mandala ekibi olarak Kapaklı Belediyesi Pınar Bulvarı Festivalinde Sokak Hayvanları Yararına Sanat Severler İle Buluştu.

Festivalde standımıza yine en büyük desteği her zamanki gibi çocuklar gösterdi. Sokak hayvanları yararına yaptığımız çalışmaların büyük ilgi gördüğü festivalde dikkatimi çeken en önemli şey, çocukların zentangle’a olan ilgisiydi. Muhteşem çalışmalar yaptılar. Yetişkinler de dot workshoplarına büyük ilgi gösterdiler. Özellikle hediyelik anahtarlıklarda yaptığımız workshoplar beğeni topladı. İki gün boyunca renkli anlara tanık olduk. Çocuklar yaptıkları çalışmalarla bizleri kendilerine hayran bıraktılar. Hatta öyle anlar vardı ki ebeveynler stanttan çocukları zorla ayırmak zorunda kaldılar.

Kapaklı Belediyesi Başkanı Sn. Mustafa Çetin

 Bir kez daha yaptığım işle gurur duydum. Çocukların renkli dünyasına dokunmak, onlarla birlikte  güzel anlar geçirmek bizlere enerji kattı.

       Hayatımıza mandalayı katan, bize enerji ve umut olan, her daim desteğini bizden esirgemeyen, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan sevgili Banu ÖZTÜRK Hocamıza gönülden sonsuz teşekkürler.

       İki çocuk annesi olan ben Lale KAYA ,hobi olarak başladığım bu yolda eğitmen olarak yoluma devam ediyorum.

 Sevgili Banu Hocamın desteğiyle inanıyorum ki daha büyük projelere imza atacağız.

       Şimdi hatırlıyorum da bu yola ilk çıktığım gün kendime hiç güvenim yoktu. O gün çizemediğim bir lotus çiçeği şuan Hayat Mandala ailesinin logosu oldu.

       Bizler büyük bir aile olduk…

 Ve bir çok gönüllere bir çok hayatlara dokunmak ve her daim çalışmak, üretmek bizler için vazgeçilmez hayat çizgimiz oldu…

Ulu önderimizin de dediği gibi; ‘Yaşamak demek çalışmak demektir’.

İdealleri olan yüreğinde sevgi taşıyan herkes bu büyük ailemize katılabilir…

Sevgiyle……   

Hayat Mandala                LALE KAYA https://www.instagram.com/hayat_mandala/

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.