ÜCRETSİZ Kargo

www.mandalartfabric.com’dan yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir. 

3 İş Günü İçinde Teslimat

www.mandalartfabric.com’ dan gün içerisinde saat 14.00′ den önce vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir, ortalama 3 iş günü içinde elinize ulaşır. Teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz maximum (azami) 1-3 iş günü içerisinde Yurtiçi kargo’ya teslim edilerek; sigortalı olarak gönderilir.

Kargo Teslimatında Önemli Bilgiler

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız.Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemi için bizimle iletişime geçip ARAS Kargo iade kodu ile kargo firmasına verip iade gönderilmelidir.

*  Vermiş olduğunuz siparişlerin faturası kesildikten sonra adres değişikliği yapılamamaktadır.